ÚvodO násPokojeKontakt
Hostel Vlkovka

Vlkovka - Ubytování na ŽižkověNově otevřený Hostel Vlkovka rodinného typu s kapacitou 60 lůžek nabízí ubytování v 1 – 5 lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím a koupelnou, také se společnou koupelnou a sociálním zřízením pro max. dva pokoje na patře. Kuchyňky jsou umístěny v mezipatrech. Hostel též nabízí ubytování v apartmánech s vlastní kuchyňkou, sprchou a příslušenstvím. Poloha: Hostel se nachází v poměrně klidné časti Prahy 3 v blízkosti Riegerových sadů, kam si můžete zajít na příjemnou procházku a navštívit zahradní hospůdku. Od centra na Václavské náměstí pěší chůzi 10 min, též k nádraží Florenc pěšky 15 min, Hlavní nádraží 5 min. Pokud využijete MHD dopravu bude Vám to trvat 2min. od hostelu na tram.zastávku Husinecká tramvaj č. 5, 9, 26, jedna zástavka od Hlavního nádraží. Služby: Kuchyňky jsou vybaveny spotřebiči ( lednice, vařič, mikrovlnka, varná konvice). V recepci k zapůjčení pračka, žehlička. Na každém pokoji připojení k internetu zdarma.

Co nabízime?

Hledáte kolej ?

Nabízimé Vám pokoje se sociálním zařízením a kuchyňkou, vysokorýchlostním připojením do internetu. To vše za veľmi výhodných podmínek pro studenty.
>> více informací <<

Hledáte byt nebo pokoj k pronájmu ?

Jste pracujíci a chcete bydlet blízko centra? Nabízime Vám pokoje nebo byty k pronájmu v 5.podlažní budově s výtahem. Anebo dvou podlažní domeček s terasou.
>> více informací <<