ÚvodO násPokojeKontakt
Kolej Vlkovka

Vlkovka - Ubytování na ŽižkověVítáme všechny studenty kteří již studují, i ty kteří se teprve ke studiu chystají. Nově zrekonstruovaná KOLEJ Vlkovka , se nachází v klidné části Žižkova – Prahy 3, v těsné blízkosti několika škol. Milí studenti určitě oceníte klid a pohodu jenž Vám naše kolej nabízí. Kolej s kapacitou 50 lůžek, nabízí dlouhodobé ubytování v 1 – 4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a sprchou. Kuchyňky se nacházejí v mezipatře, které jsou kompletně vybaveny spotřebiči. Na každém pokoji je vysokorychlostní připojení k internetu zdarma. Možnost k zapůjčení pračky, žehličky, žehlícího prkna, sušák na prádlo. V okolí se nachází spousta obchodů, příjemných hospůdek, čajovny, ke sportovnímu vyžití fitness centra, příjemné procházky v blízkých Riegerových sadech.

Co nabízime?

Hledáte kolej ?

Nabízimé Vám pokoje se sociálním zařízením a kuchyňkou, vysokorýchlostním připojením do internetu. To vše za veľmi výhodných podmínek pro studenty.
>> více informací <<

Hledáte byt nebo pokoj k pronájmu ?

Jste pracujíci a chcete bydlet blízko centra? Nabízime Vám pokoje nebo byty k pronájmu v 5.podlažní budově s výtahem. Anebo dvou podlažní domeček s terasou.
>> více informací <<